Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

Radomka z kolejną porażką

dm 2023-01-13 16:15:00

W meczu 11. kolejki Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Lotnisko Warszawa-Radom przegrały u siebie 1:3 z Energa MKS Kalisz. Dla podopiecznych trenera Błażeja Krzyształowicza to już ósma porażka w tym sezonie.

autor: Dariusz Osiej/MOSiR

Po pierwszym secie, wygranym przez nasz zespół do 19, wydawało się, że radomianki zatriumfują w całym spotkaniu. Druga partia była bardzo wyrównana i dopiero na przewagi lepsza okazała się drużyna z Kalisza. Trzeci set to szybkie zwycięstwo MKS-u, a ostatnia jak się okazało partia, była podobna do drugiej, z takim samym rezultatem i końcowym zwycięstwem kaliszanek.

Tabela - tutaj.

W następnej kolejce radomianki zagrają u siebie z Budowlanymi Łódź. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (23 stycznia) o godz. 20:30.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Energa MKS Kalisz 1:3 (25:19, 26:28, 15:25, 23:25)

Radomka: Bugg 5, Jasek 20, Samara 11, Murek 10, Świrad 7, Łukasik 8, Adamek (libero) oraz Biała 2, Moskwa 4, Zaborowska, Stepanenko, Strasz (libero).

MKS: Grabka 5, Rasińska 18, Drużkowska 21, Kuligowska 2, Cygan 7, Fedorek 10, Lemańczyk (libero) oraz Wójcik 8, Pajdak, Wawrzyniak, Bartkowska.

MVP: Alicja Grabka (MKS).