Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Radomiak trenuje przed nowym sezonem

dm, radomiak.pl 2024-06-19 14:08:00

Piłkarze Radomiaka po dwóch dniach badań medycznych i testów wytrzymałościowych, rozpoczęli docelowe przygotowania do nowego sezonu 2024/2025 PKO Bank Polski Ekstraklasy. W pierwszych zajęciach na boisku uczestniczyło 24 zawodników.

autor: Gabriela Polak/radomiak.pl

Trening odbył się na boisku w Centrum Sportowo-Szkoleniowym „Radomiak” na Koniówce, gdzie Zieloni będą przygotowywali się do nowego sezonu w PKO Bank Polski Ekstraklasa. Trener Bruno Baltazar na pierwszych zajęciach miał do dyspozycji 24 graczy. Oczywiście nie jest ostateczna kadra „Zielonych”. Ruch transferowy rozpoczyna się na dobre, o czym będziemy informować na bieżąco. W dzisiejszym treningu udział wzięli:

Bramkarze: Wiktor Koptas, Michał Jerke, Krystian Harciński, Cezary Wołowiec.

Obrońcy: Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz, Jan Grzesik, Damian Jakubik, zawodnik testowany.

Pomocnicy: Rafał Wolski, Leandro Rossi, Joao Peglow, Guilherme Zimovski, Luizao, Roberto Alves, Bruno Jordao, Mikołaj Molendowski, Jakub Snopczyński, Daniel Pik, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Napastnicy: Leonardo Rocha, Krystian Okoniewski.

Christos Donis i Francisco Ramos dołączą do zespołu na przełomie czerwca i lipca br. Obaj jeszcze są po okiem fizjoterapeutów - Donis w Grecji, a Ramos w Portugalii. Przypomnijmy, pierwszy z nich doznał kontuzji w meczu z Legią, drugi zaś dochodzi do zdrowia po złamaniu nogi w spotkaniu z Cracovią ponad rok temu. W czwartek w klubie natomiast pojawi się Vagner Dias. Opóźnienie w jego przypadku miało związek ze sprawami rodzinnymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU

W najbliższych dniach do drużyny mogą dołączyć również zawodnicy wypożyczeni w sezonie 2023/2024 do innych klubów. W pionie sportowym natomiast trwa praca nad wzmocnieniem zespołu. O tym, jacy piłkarzy zasilą kadrę, będziemy informować na bieżąco, gdy już zostaną podpisane kontrakty. W oddzielnym komunikacie napiszemy również o zawodnikach, którym 30 czerwca br. wygasną kontrakty i klub nie przedłuży z nimi umów - czytamy na radomiak.pl.

Radomiak do nowego sezonu będzie przygotowywał się na własnych obiektach w Centrum Sportowo-Szkoleniowym na Koniówce, gdzie do swojej dyspozycji ma trzy pełnowymiarowe, trawiaste boiska. Pierwsze spotkanie kontrolne Zieloni rozegrają w środę (26 czerwca) z Koroną Kielce. O miejscu i godzinie poinformujemy w późniejszym czasie.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych