Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Lekkoatletyczny Mikołaj z gwiazdami

dm 2017-11-28 10:17:00

Już po raz czwarty w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mikołajkowe zawody Kids Athletics zorganizowane przez Ośrodek Lekkiej Atletyki Radom, we współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki.

Foto: MOSiR Radom

W zawodach wzięły udział reprezentacje kilkunastu radomskich szkół podstawowych. Emocje rozgrzewały do czerwoności, ale w tych rozgrywkach każdy był zwycięzcą.

W zawodach wzięły udział reprezentacje kilkunastu radomskich szkół podstawowych oraz szkoła z Warki, które rywalizowały m.in. na torze przeszkód oraz w konkurencjach rzutowych. Najlepsze okazały się drużyny z PSP 15, PSP 25, PSP 32 i 26, jednak medale otrzymali wszyscy mali sportowcy.

- Celem imprezy było jak zawsze zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej oraz popularyzacja lekkiej atletyki. Nasze “tory przeszkód” są dopasowane do możliwości motorycznych dzieci. Atrakcyjnie i ciekawie prowadzone zajęcia przekładają się na wzrost popularności lekkiej atletyki wśród uczniów radomskich podstawówek - mówi Artur Błasiński, koordynator programu w Radomiu.

Zespoły rywalizowały w czterech konkurencjach. Patronat nad zawodami objął Prezydenta Miasta Radomia.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych