Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

HydroTruck przegrał z Koszalinem

dm 2023-01-05 23:55:00

W meczu 17. kolejki Suzuki 1 Ligi koszykarze HydroTrucku Radom przegrali u siebie 77:83 z MKKS Koszalin. Dla podopiecznych trenera Roberta Witki to trzecia porażka w tym sezonie.

autor: MOSiR Radom

Goście od początku nadawali ton rywalizacji na parkiecie, rozpoczynając zawody od wyniku 11:2. Gospodarze mieli problem ze skutecznością, brakowało też im lidera, bowiem całe spotkanie na ławce rezerwowych (kontuzja) spędził najlepszy punktujący, podający i przechwytujący Suzuki 1 Ligi Mężczyzn - Kaheem Ransom.

MKKS wyraźnie wygrał dwie pierwsze kwarty spotkania, dzięki czemu na krótko przed zakończeniem pierwszej połowy osiągną przewagę aż 25 punktów! Po zmianie stron wspierani przez publiczność gospodarze znaczną część strat zdołali odrobić, po serii 12 punktów z rzędu jeszcze w trzeciej kwarcie doprowadzając do wyniku 53:60. Punkty Artura Łabinowicza, Wojciecha Pisarczyka oraz Mateusza Kaszowskiego pozwoliły drużynie z Koszalina utrzymać jednak przewagę - czytamy na oficjalnej stronie ligi.

HydroTruck Radom - MKKS Koszalin 77:83 (16:15, 12:28, 25:11, 24:19)