Tomasz Mital mistrz Europy w kategorii juniorów wciąż dysponuje wysoką formą. Tym razem reprezentant Polski oraz Olimpijczyka Radom uzyskał złoty medal w silnie obsadzonym turnieju w Niemczech. Tam Mital startował w kategorii wagowej do 92 kilogramów.
Z kolei do finału awansował także drugi reprezentant Polski i radomskiego klubu - Stanisław Żółtowski. Niestety on musiał uznać wyższość swojego przeciwnika i do Radomia powrócił ze srebrem. Żółtowski startował w kategorii wagowej 60 kilogramów.