Wtorek 20 luty
Leona, Ludomiła, Lubomira
RADOM aktualna pogoda

Wieczorny przejazd rolkarzy przez miasto. Uwaga na utrudnienia

dm, MZDiK 2021-08-28 10:59:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem pod nazwą Nightskating (przejazd grupy rolkarzy), w dniu 28 sierpnia 2021 roku (sobota) w godzinach około 20:00-21:45 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej.

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów, maksymalnie do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji z placu Jagiellońskiego (przed budynkiem teatru) przez ulice Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Moniuszki, Traugutta, Narutowicza, Kościuszki, Planty (jezdnia południowa), Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, wjazd na wiadukt nad torami, Słowackiego, Kalińską, Kochanowskiego, Lubelską, Żeromskiego (wiadukt), Młynarską, Kolberga, Szklaną, Olsztyńską, Grzybowską, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Żółkiewskiego, Chrobrego, Kusocińskiego, Warszawską, Malczewskiego, Galileusza, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza - na plac Jagielloński (przed budynkiem teatru), gdzie nastąpi zakończenie powyższego zgromadzenia.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta. Organizatorzy dysponują dodatkowo dobrze zorganizowaną własną służbą porządkową.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych