Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Uwaga objazdy! Kolejne prace na Żółkiewskiego i Wojska Polskiego

cir 2021-09-06 07:07:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w dniach 06-07 września, zostaną wprowadzone poniższe zmiany komunikacyjne w związku robotami na ulicach Żółkiewskiego i Wojska Polskiego. 

W poniedziałek 6 września, w godzinach 7:30&pide;22:00 będzie wykonywany remont nawierzchni na środkowym pasie południowej jezdni ulicy Żółkiewskiego na odcinku od ulicy Holszańskiej do skrzyżowania z ulicą Kozienicką (prawo skręt w kierunku centrum) – ruch będzie odbywał się lewym pasem, pas środkowy i prawy zostaną wyłączone z ruchu, zamknięta zostanie również możliwość skrętu z ulicy Holszańskiej w łącznicę do ulicy Żółkiewskiego pod wiaduktem nad torami, tj. w kierunku Kozienic. W związku z powyższym dla linii 10 zostaną wyznaczone objazdy:

- w kierunku pętli Gołębiów / Fołtyn 01 – bez zmian, na remontowanym odcinku ulicy Żółkiewskiego lewym pasem do ronda ks. Jerzego Popiełuszki.

- w kierunku pętli Wacyn / Osiowa – bez zmian.

- w kierunku pętli Gołębiów / Fołtyn 01 stałą trasa do ulicy Zbrowskiego, następnie w prawo w ulicę Żółkiewskiego, zjazd na węźle w ulicę Holszańskiej, wjazd na pętlę (od strony Straży Pożarnej) do przystanku Gołębiów / Holszańskiej 03 (stanowisko przy wysepce), wyjazd z pętli w lewo w ulicę Holszańskiej, następnie w prawo w ulicę Fołtyn i dalej prosto do przystanku końcowego Gołębiów / Fołtyn 01 (przy wiacie).

Na ww. objeździe dla trasy wariantowej linii 10 w kierunku pętli Gołębiów / Fołtyn obowiązywać będą tylko przystanki na pętli Gołębiów / Holszańskiej (stanowisko 03 przy wysepce) oraz pętla Gołębiów / Fołtyn 01.

- w kierunku pętli Wacyn / Osiowa – bez zmian

Na czas trwania ww. prac drogowych zostanie wyłączony z ruchu przystanek Żółkiewskiego / Kozienicka (NŻ) 04 (w kierunku ronda).

We wtorek 7 września, od godziny 7:00 do godziny 20:00 zostanie wykonany remont nawierzchni na jezdni wschodniej ulicy Wojska Polskiego (prawy – skrajny pas). Ruch na odcinku od ulicy Szarej do ulicy Lotniczej będzie odbywał się na zwężeniu lewym pasem wschodniej jezdni ulicy Wojska Polskiego. Zamknięty zostanie również lewoskręt z jezdni zachodniej do wlotu ronda na drodze zbiorczej. W związku z powyższym dla linii 14 zostaną wyznaczone objazdy:

- w kierunku Wojska Polskiego / Lubelska 08 stałą trasą do przystanku Wojska Polskiego / Odrodzenia (NŻ) 03, następnie prosto ulicą Wojska Polskiego do ronda Matki Boskiej Fatimskiej (u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Słowackiego i Grzecznarowskiego), zawrócenie na tym rondzie i dalej prosto w kierunku pętli końcowej Wojska Polskiego / Lubelska 08 (bez zatrzymywania się na żadnych przystankach dodatkowych).

- w kierunku pętli Sadków – bez zmian,

- w kierunku pętli Os. Południe / Potkanów / Stalowa – bez zmian. 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych