Czwartek 21 września
Jonasza, Mateusza, Hipolita
RADOM aktualna pogoda

Pielgrzymka w intencji trzeźwości. Utrudnienia w ruchu

dm, MZDiK 2021-06-24 11:00:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejściem Pieszej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości Narodu do Niepokalanowa, w dniu 25 czerwca 2021 roku (piątek) w godzinach około 10:00-11:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i komunikacji na ulicach Radomia.

Wymarsz pielgrzymki sprzed radomskiej katedry nastąpi około godziny 10:00. Pątnicy będą szli ulicami Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, Limanowskiego, Okulickiego, Chłodną, Wernera i Zieloną w stronę Janiszewa. Przemarsz będzie odbywać się przy zajęciu tylko jednego pasa jezdni. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia autobusów miejskich linii 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25 i 26.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w okolicach przemarszu, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem pojazdów i - w miarę możliwości - o omijanie tej części Radomia.

MZDiK informuje jednocześnie, że z powodu odwołania zorganizowanych obchodów rocznicowych przy pomniku Czerwca ’76, w tym roku także nie będzie zamykane dla ruchu skrzyżowanie ulic 25 Czerwca i Żeromskiego. Nie będzie z tego powodu żadnych objazdów i innych zmian w kursowaniu autobusów w tym rejonie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych