Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Nauka zdalna w ''Ekonomiku''. Koronawirus u pracownika szkoły

dm 2021-09-03 16:01:00

Pierwsza szkoła w woj. mazowieckim skierowała uczniów na naukę zdalną. Chodzi o Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z pracowników tej placówki, która mieści się przy ul. Wernera. Lekcje "online" będą prowadzone do 9 września.

- Ta sytuacja zadziała się tuż po rozpoczęciu roku szkolnego. Szkoda, bo decyzją sanepidu w tryb kształcenia zdalnego przechodzi cała szkoła. Chodzi o okres od trzeciego do dziewiątego września - komentuje w rozmowie z Radiem dla Ciebie wiceprezydent Radomia, Katarzyna Kalinowska.

- Zakażona jest jedna osoba. Przychyliliśmy się do wniosku dyrekcji. Nauka zdalna została wprowadzona na czas kwarantanny - dodaje rzeczniczka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu, Małgorzata Gregorczyk.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych