Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

W weekend utrudnienia w centrum miasta

dm, MZDiK 2021-08-26 08:47:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami przy przebudowie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic 25 Czerwca i Żeromskiego, w dniach 28 i 29 sierpnia 2021 roku (sobota i niedziela) będą występowały tam czasowe utrudnienia w ruchu kołowym.

Na jezdniach będą nacinane nowe pętle indukcyjne (detektory wykrywające pojazdy dojeżdżające do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną). Pojedyncze pasy ruchu wszystkich czterech wlotów na skrzyżowanie ulic 25 Czerwca i Żeromskiego będą podczas tych prac czasowo zamykane dla ruchu kołowego. Pojazdy będą mogły korzystać wówczas z sąsiednich pasów prowadzących w tym samym kierunku.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych