Na zasadzie transferu definitywnego Radomiak pozyskał Manu. Angolski skrzydłowy, który urodził się w 2005 roku do klubu ze Struga 63 przychodzi z portugalskiej drużyny Estrela Amadora.
- Debiut w seniorskiej reprezentacji Manu zaliczył 7 lipca 2023 roku podczas spotkania COSAFA Cup przeciwko Mozambikowi. Kilka dni później, w meczu z Lesotho, zdobył swoją pierwszą bramkę w narodowych barwach. Do dziś pozostaje ona jego jedynym trafieniem dla reprezentacji Angoli. Latem 2024 roku Manu przeniósł się do portugalskiego CF Estrela Amadora. Początkowo występował w zespole rezerw oraz drużynie U-23, jednak już w listopadzie doczekał się debiutu w pierwszej drużynie. Po raz pierwszy pojawił się na boisku w meczu Pucharu Portugalii przeciwko Benfice Lizbona, a następnie zanotował trzy występy w Liga Portugal, wchodząc z ławki rezerwowych w spotkaniach z Farense, Bragą i Famalicão. W lutym 2025 roku został wypożyczony do trzecioligowego UD Santarém. W rundzie wiosennej był ważnym ogniwem zespołu, występując we wszystkich dziesięciu meczach ligowych i notując 3 asysty. Udane występy sprawiły, że również kolejny rok spędził w Santarém. W sezonie 2025/2026 rozegrał 24 spotkania na poziomie portugalskiej trzeciej ligi, w których zdobył 3 bramki oraz zanotował 3 asysty.- informują Zieloni.
Manu podpisał kontrakt z Radomiakiem Radom obowiązujący do 30 czerwca 2029 roku. W zielono-białych barwach będzie występował z numerem 18 na koszulce.
Po: Kacprze Karasku, Bartłomieju Gradeckim oraz Fernando Goure, to czwarty zawodnik pozyskany przez Radomiaka w letnim okienku transferowym.