Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
RADOM aktualna pogoda

Oprogramowanie dla klinik nr 1 w Polsce

Artykuł sponsorowany 2021-11-01 12:01:00

Wiele osób zauważa pewną prawidłowość na rynku usług medycznych. Aby dostać się do specjalisty na NFZ trzeba liczyć się z wielomiesięcznym, a niekiedy i wieloletnim, oczekiwaniem. Natomiast jeżeli chcemy zapłacić „z własnej kieszeni” za usługę medyczną, termin możemy mieć wyznaczony nawet na ten sam dzień. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są limity.

Limity mogą występować w każdym obszarze usług medycznych. Możemy spotkać się z limitem pacjentów do danego lekarza, limitem zatrudnienia specjalistów (lub limitem ich wynagrodzeń), a nawet limitem telefonów czy e-maili, które mogą zostać wykonane przez pracownika rejestracji medycznej w ciągu jego nominalnego czasu pracy. Limity towarzyszyć mogą także w przypadku oprogramowania medycznego, a precyzyjniej - jego funkcjonalności.

Podobnie jak w przypadku piramidy potrzeb Maslowa, tak i w przypadku programów do obsługi ośrodków służby zdrowia, najważniejsze jest spełnienie potrzeb podstawowych, aby w dalszej kolejności móc przejść do realizacji tych z wyższego szczebla. W obszarze służby zdrowia jedną z „egzystencjalnych” potrzeb jest posiadanie odpowiedniego oprogramowania. 

Dlaczego wybór oprogramowania medycznego jest tak istotny?

Wybór oprogramowania medycznego jest niezwykle ważny. Jeżeli wybrane oprogramowanie będzie charakteryzować się limitami (np. limitem liczby użytkowników, ograniczeniami w dostępie z różnych urządzeń, limitem utworzonych kont pacjentów, itd.), wysokim stopniem skomplikowania obsługi, brakiem części funkcjonalności, tudzież koniecznością manualnej aktualizacji, z pewnością zauważalnie spowolni pracę pracowników odpowiedzialnych za rejestrację pacjentów oraz pozostałego personelu medycznego. To zaś będzie w sposób negatywny oddziaływać na morale zespołu, prowadzić do niepotrzebnych nieporozumień lub kłótni, co koniec końców odbije się na zadowoleniu i liczbie pacjentów obsługiwanych w danym ośrodku służby zdrowia.

Duża dostępność różnego rodzaju programów medycznych wymusza na ich producentach coraz to pełniejsze spełnianie oczekiwań swoich klientów. Niekiedy nawet wdrażana nowa funkcjonalność wyprzedza ich oczekiwania. Tak też było i jest w przypadku jednego z najpopularniejszych programów medycznych dla klinik i przychodni - Aurero.

Aurero - kompleksowe oprogramowanie dla przychodni i klinik

Aurero to polskie oprogramowanie medyczne opracowane i rozwijane przez zespół z doświadczeniem w branży medycznej i technologicznej. Choć cechuje go wiele zalet, to podstawową jest brak limitów. Limity nie występują w żadnym obszarze funkcjonalności programu, rozpoczynając od listy urządzeń na których działa Aurero, przez liczbę użytkowników, po liczbę pacjentów. 

Aurero to synonim słowa kompleksowość. To jednocześnie m.in.:

aplikacja do rezerwacji wizyt,

platforma do telemedycyny,

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna,

• moduł obejmujący badania kliniczne,

• wszechstronny moduł finansowy z raportami zbiorczymi pozwalającymi na ciągłą optymalizację pracy placówek medycznych;

• oprogramowanie, które posiada integracje z wieloma znanymi niezbędnymi narzędziami i platformami, w tym m.in. Platformą P1, eZLA, CRF, laboratoriami diagnostycznymi, drukarkami fiskalnymi, terminalami płatniczymi, centralą telefoniczną VOIP i innymi.

Z Aurero korzystają zarówno pracownicy rejestracji medycznej, jak i personel medyczny, księgowi, pracownicy magazynu, marketingu czy kierownictwo placówek medycznych. Szybkość i łatwość obsługi, niezawodność, działanie w formie aplikacji webowej (brak konieczności instalowania programu na urządzeniu), dostępność z każdego urządzenia, czy zdalne aktualizacje i rzetelne wparcie biura obsługi klienta - to zaledwie fragment zalet, o których wspominają jego użytkownicy.

Wartym podkreślenia jest również fakt, iż Aurero jest jedną z najlepiej zabezpieczonych aplikacji dla przychodni i klinik. Wszelkie przechowywane dane są szyfrowane i odpowiednio zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem. 

Stale rozbudowywana funkcjonalność oprogramowania, zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji użytkownika czy koszt wdrożenia stawiają Aurero na pozycji lidera wśród polskich programów do obsługi placówek służby zdrowia w Polsce.

Podsumowanie

Aurero to oprogramowanie medyczne, które znakomicie sprawdzi się zarówno w prywatnej praktyce lekarskiej, przychodni czy klinice. Można się o tym przekonać osobiście, korzystając z bezpłatnego okresu testowego: https://aurero.com/poznaj-oferte/ 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych