Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

iMieszkaniec.pl - innowacja w zarządzaniu

Artykuł sponsorowany 2021-05-11 06:40:00

Nowoczesną platformę internetową iMieszkaniec.pl uruchomiło właśnie Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Administrator” Sp. z o. o. Po takich rozwiązaniach jak WEBLOKATOR czy RTBSprofit, to kolejne innowacyjne działanie Administratora, które wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców.

iMieszkaniec.pl

Aplikacja iMieszkaniec.pl została zaprojektowana z myślą o poprawie komunikacji pomiędzy zarządcą a mieszkańcem. Pozwala to na sprawniejsze zarządzanie i opiekowanie się zasobami.

Mieszkaniec może być na bieżąco ze sprawami dotyczącymi jego mieszkania, w szczególności:

• dodawać zgłoszenia o usterkach i spawach bieżących,

• być stale informowany o postępie w realizacji tych zgłoszeń,

• otrzymywać powiadomienia ostrzegawcze, takie jak brak wody czy prądu.

Dołączenie do aplikacji jest bardzo proste i zajmuję kilka minut. Wystarczy wejść na stronę rtbs.mieszkaniec.pl/rejestracja lub pobrać darmową aplikację ze Sklepu Google Play bądź App Store.

WEBLOKATOR

Biorąc pod uwagę fakt, że zarządzanie jest stałym i długotrwałym procesem spółka od lat stara się podnieść jakość oferowanych usług. Dla najemców i właścicieli zarządzanych lokali już dawno wprowadziliśmy usługę „WEBLOKATOR”. Dzięki temu mieszkańcy na bieżąco monitorują stan swojego konta (dotyczy to wpłat i weryfikacji ewentualnych nadpłat lud zaległości).

Numer użytkownika umieszczony jest w książeczce czynszowej na małych blankietach, nad nazwiskiem. Po wpisaniu tego numeru i hasła klient otrzyma dostęp do swojego konta.

Hasło można uzyskać w siedzibie firmy w Dziale Informatycznym.

RTBSprofit

Niewątpliwym atutem Administratora jest działający już kilka lat program RTBSprofit..  W programie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy zamieszkujący w zasobach własnych Administratora i mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych z która spółka ma podpisana umowę na zarządzanie. 

Program ten ma na celu nawiązanie współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, sklepami i punktami usługowymi, którzy dla naszych mieszkańców przygotowują konkurencyjne  ceny swoich  towarów i oferowanych usług. Program jest bardzo prosty a atutem są zakupy w cenach niedostępnych dla innych. 

Mieszkańcy otrzymują jedna kartę na mieszanie z adresem nieruchomości niezależnie od ilości zameldowanych osób służącą do identyfikacji w punktach partnerów. Lista partnerów biznesowych dostępna jest na stronie www.rtbs.eu w zakładce RTBSprofit.

Udział w programie jest darmowy, posiadanie karty nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ‘Administrator” Sp. z o. o., to nowoczesna spółka, która zatrudnia ludzi dynamicznych, posiadających specjalistyczne wykształcenie i uprawnienia. Posiada także długoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i w budowie mieszkań komercyjnych. 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych