Środa 21 luty
Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
RADOM aktualna pogoda

Ile kosztują wyświetlenia na YouTube?

Artykuł sponsorowany 2023-03-27 08:32:00

Zakup wyświetleń i subskrypcji na YouTube to łatwy sposób na zdobycie większej liczby nowych wyświetleń i obserwujących. Ile kosztują wyświetlenia na YouTube i na co uważać przy zakupie - już podpowiadamy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wyświetleń?

Kupowanie wyświetleń w YouTube może być postrzegane jako droga na skróty do sukcesu, ale wiąże się z ryzykiem. Może to doprowadzić do zablokowania lub oznaczenia Twojego konta przez YouTube za naruszenie Warunków korzystania z usługi. Dlatego warto dokonywać zakupów tylko u doświadczonych dostawców. Wyświetlenia na yt powinny pochodzić z prawdziwych kont, a czas oglądania powinien przekraczać kilkanaście minut. Tylko wtedy masz pewność, że nie nabijasz pustych ilości odtworzeń. Warto też zdawać sobie sprawę z polityki serwisu YouTube, która jest wyjątkowo odporna na próby sztucznego nabijania wyświetleń.

Działanie wyświetleń na YouTube 

Możliwość zarabiania na YouTube odblokowuje się po osiągnięciu wymaganych 4 tysięcy godzin oglądania filmu i 1000 subskrypcji. Wartości te należy zdobyć w ciągu 12 miesięcy. YouTube płaci za odsłony reklam, nie samyvh filmów. Warto podkreślić, że filmy i kanały posiadające monetyzację YT będzie znacznie chętniej promował. Dlatego, jeśli nie chcesz zniknąć w lawinie nowych filmików i na poważnie myślisz o swoim kanale, zainwestuje w sporą ilość wyświetleń na start. Umiejętnie wyegzekwowane, kupowanie wyświetleń może pomóc kanałowi twórcy treści zyskać większą widoczność i przyciągnąć więcej widzów. Odtworzenia na YouTube pomagają filmowi trafić na kartę na czasie lub do polecanych.

Algorytmy YouTube - jakie dane zbierają?

Czas oglądania yt jest stale obserwowany przez algorytmy serwisu. Porównują one łączną liczbę odtworzeń, na którą składają się nowe i powracające odwiedziny z łącznym czasem oglądania filmów. W ten sposób Youtube decyduje, czy warto daną twórczość promować czy tez nie. Zarobki youtuberów bezpośrednio zależą od tego systemu działania, a przy tym umożliwiają wypromowanie dowolnego filmu. W jeden dzień nieznany kanał może znaleźć się na szczycie karty na czasie. Wystarczy zdobyć odpowiednio dużą ilość odtworzeń lub like YouTube, by znaleźć swój kanał na liście promowanych.

Ile zarabia youtuber na znanym kanale?

Zastanawiasz się, ile zarabiają polscy youtuberzy? Wszystko zależy od klasy i popularności kanału, oraz ilości wyświetleń pod każdym filmem. Duże znaczenie ma zaangażowanie i ciężka praca, stała komunikacja z odbiorcami i systematyczne dodawanie nowego kontentu. Dzięki temu np. Blowek zarabia od 19 do 28 tysięcy złotych miesięcznie, a to dopiero początek wysokich wynagrodzeń. Friz zarabia już około 200 tysięcy złotych miesięcznie, co przebić można chyba tylko tym, ile zarabiają zagraniczni youtuberzy. PewDiePie inkasuje 1,2 mln dolarów na miesiąc, a MrBeast w samym tylko 2021 roku zarobił 54 mln dolarów! Jak jednak dołączyć do tego grona i dostawać na początek nawet średnie wynagrodzenie youtubera?

Prowadzenie kanału od podstaw

Może na początku trudno w to uwierzyć, ale Ty także możesz zarabiać tak jak najwięksi youtuberzy. W Polsce za tysiąc wyświetleń (CPM) yt wypłaca między 50 groszy a 3 złote. Dla początkujących to duże liczby, prawda? Dlatego warto dać kopa na dobry start własnego kanału i zamówić pakiet wyświetleń z prawdziwych kont oraz yt subskrypcje. Wypromowani proponują stopniowe dodawanie odtworzeń, by jak najbardziej upodobnić zamówienie do naturalnego procesu docierania do widzów. Gwarancja niskiej ceny sprawia, że możesz sobie pozwolić nawet na tysiące wyświetleń. By dotrzeć do nowych widzów nawet najpopularniejsi twórcy korzystają z możliwości zakupu wyświetleń.

Ile kosztują wyświetlenia na YouTube?

Każdy youtuber marzy o tym, by liczba subskrypcji kanału rosła z dnia na dzień. By filmiki żyly własnym życiem, na początek warto kupić wyświetlenia. Pakiet 1000 wyświetleń kupisz już za 37 złotych. Prawdziwe konta są uruchamiane za dodatkową opłatą. Dodatkowe opcje to także błyskawiczna realizacja, gwarancja premium, stopniowe dodawanie i wyświetlenia profilu. W ten sposób całkiem spory pakiet różnych usług możesz dostać już w cenie 100 złotych. Dzięki temu na swoich filmach możesz zacząć zarabiać nawet od razu. Pamiętaj jednak, że tylko od Ciebie zależy, czy utrzymasz zainteresowanie widzów.

Zamówienie wyświetleń - kilka kroków do rozwoju kanału

Widzowie na YouTube niechętnie odwiedzają mało znane kanały. Większa ilość wyświetleń i subskrypcji pod filmami zachęca do odtworzenia wideo. By Twoje filmy same na siebie zarabiały, wystarczy parę prostych kroków. Po pierwsze upewnij się, że dodany film jest publiczny. Mówi o tym zielona ikonka  z napisem "publiczny" (studio twórców) obok Twojego filmu. Następnie wybierz film, który chcesz promować i kliknij na przycisk udostępnij, a potem skopiuj adres linku, który wyświetli się na ekranie. Wklej skopiowany wcześniej link w polu do tego przeznaczonym na Wypromowani. Możesz też dodać więcej adresów. Po opłaceniu zamówienia zaczniemy od razu realizację wybranego pakietu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych