Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Dezynfekcja biura – jakie przynosi korzyści firmie?

Artykuł sponsorowany 2024-04-26 15:31:00

Biuro powinno być wolne od szkodliwych drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Systemy wentylacji i klimatyzacji służą zapewnieniu odpowiedniej jakości powietrza. Ich działanie warto uzupełnić przeprowadzeniem dezynfekcji. Poznaj najważniejsze zalety tego zabiegu!

Higieniczna czystość w miejscu pracy

Profesjonalna dezynfekcja w Warszawie to zwalczanie wirusów, bakterii, roztoczy i grzybów. Kompleksowe działanie pozwala uzyskać wysoki poziom czystości. Efekty widać gołym okiem, a korzyści zdrowotne są odczuwalne dla wszystkich osób odwiedzających biuro. 

Dezynfekcja sprawi, że Twoje miejsce pracy będzie wolne od chorobotwórczych i alergizujących drobnoustrojów, a także pyłków, dymu i innych niebezpiecznych substancji. Zwiększenie higieny korzystnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie pracowników oraz klientów. To z kolei utrwala pozytywny wizerunek Twojej firmy w branży.

Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz klientów

Profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja biura pomaga przetrwać okres wzmożonej aktywności wirusów. W czasie częstych zachorowań na niegroźne infekcje, czyli wiosną i jesienią zarazki gromadzą się w miejscach, gdzie ludzie przebywają przez długi czas. Biuro to klasyczny przykład lokalizacji, w której jedna chora osoba może łatwo zarazić współpracowników. Regularne zlecanie dezynfekcji pozwala wyeliminować z otoczenia znaczną część drobnoustrojów chorobotwórczych. To przełoży się na mniejszą liczbę zwolnień lekarskich i urlopów, a co za tym idzie, sprawną i terminową realizację zadań oraz optymalizację kosztów.

Odkażanie biura pozwala pozbyć się alergenów unoszących się w powietrzu i osiadających na powierzchniach płaskich – stolikach, biurkach, krzesłach, klamkach i na podłodze. Takie działanie jest bardzo korzystne dla zdrowia. Docenią to zwłaszcza osoby cierpiące na objawy alergii. Kurz, sierść, zarodniki grzybów i pyłki roślin w procesie dezynfekcji są usuwane z otoczenia, co wpływa na poprawę warunków pracy.

Usunięcie przykrych zapachów

Dezynfekcja pośrednio wpływa też na zapach unoszący się w pomieszczeniu zamkniętym. Usunięcie mikroorganizmów i pyłów poprawia jakość powietrza. Razem ze sprawną wentylacją lub regularnie serwisowaną klimatyzacją dezynfekcja to dostęp do powietrza wolnego od obcych zapachów.

Poprawa komfortu pracy w biurze

Miejsce pracy bez patogenów zapewnia lepsze samopoczucie pracowników. Dzięki usunięciu zanieczyszczeń z biura nie tylko zwiększysz ich szansę na uniknięcie infekcji sezonowej, ale też ograniczysz ryzyko wystąpienia trudności ze skupieniem uwagi. Ból głowy, rozkojarzenie, obniżenie wydajności i podobne symptomy często nasilają się w zanieczyszczonym otoczeniu. 

Zadbaj o zdrową atmosferę w biurze i zleć przeprowadzenie dezynfekcji w Warszawie lub innych miastach. W wyniku zabiegu powietrze i powierzchnie biurowe są pozbawione zanieczyszczeń, alergenów, bakterii i wirusów. Wpływa to korzystnie na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Możliwość przebywania w czystym pomieszczeniu poprawia ich komfort pracy, samopoczucie, skupienie i wydajność, a to się po prostu opłaci.

 

Komentarze naszych czytelników

 • porazka

  2024-04-28 08:59:39

  słabo że piknik lotniczy w Piastowie organizowany jest w sobotę a nie w niedzielę. ale wszystkim się wydaje że jest wolna sobota

 • gospodasz

  2024-04-29 08:10:33

  miasto zarasta ale witkowski juz wybrany to ma wszystko  mocno w d.

 • mieszkańcy

  2024-04-29 08:12:16

  witkowski pochwal się ja zaczynałeś być prezydentem Radomia jakie było zadłużenie miasta a jakie jest teraz. 

 • PiSyf

  2024-05-08 10:37:09

  NA PIERWSZY RZUT  Z BUDŻETU MIASTA TOTALNA DEZYNFEKCJA, DEKOMUNIZACJA BIURA POSELSKIEGO PIS W RADOMIU. SYF KIŁA I MOGIŁA. WSZYSTKIE ZARAZY ŚWIATA 

 • PiSuski

  2024-05-08 10:37:42

  NA PIERWSZY RZUT  Z BUDŻETU MIASTA TOTALNA DEZYNFEKCJA, DEKOMUNIZACJA BIURA POSELSKIEGO PIS W RADOMIU. SYF KIŁA I MOGIŁA. WSZYSTKIE ZARAZY ŚWIATA 

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych