Poniedziałek 11 grudnia
Damazego, Waldemara, Artura
RADOM aktualna pogoda

Tragiczny weekend na drogach. Zginęły dwie młode osoby

dm, KWP 2022-05-16 17:40:00

W ostatni weekend w regionie radomskim doszło do dwóch tragicznych zdarzeń drogowych z udziałem kierujących jednośladami. W sobotę w Gielniowie zginął 12-letni chłopiec poruszający się hulajnogą elektryczną, natomiast w niedzielę w Goszczynie pod kołami autobusu zginęła 16-letnia kobieta kierująca rowerem.

W sobotę, około godz. 16 w miejscowości Gielniów w powiecie przysuskim doszło do tragicznego zdarzenia. 12-letni chłopiec, poruszający się hulajnogą elektryczną został potrącony przez forda transita, którym kierowała 46-letnia kobieta. Chłopiec, z poważnymi obrażeniami ciała, został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Natomiast w niedzielę około godz. 13 w miejscowości Goszczyn w powiecie grójeckim doszło do kolejnego tragicznego zdarzenia. Kierująca rowerem 16-letnia kobieta, wjechała wprost pod nadjeżdżający autobus, którym kierował 49-letni mężczyzna. Niestety w wyniku zdarzenia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, rozsądek i rozwagę na drodze. Każdy wypadek drogowy niesie za sobą tragedię osób najbliższych ofiary, która traci w nim życie bądź doznaje uszczerbku na zdrowiu - czytamy na stronie KWP zs. w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS.

    2022-05-17 02:50:23

    Niech Policja się zajmie ciężarówkami przewożącymi kruszywo.Nie widzicie w całej Polsce,że jeżdżą jak WARIACI i sieją postrach na drogach od przynajmniej dwóch dekad?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych