Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Skuteczna grupa ''Speed'' - ujawniono ponad 1100 wykroczeń

dm, KWP 2022-06-21 09:33:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1157 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 954 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 1018 mandatów, a w 32 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 17 praw jazdy oraz 42 dowody rejestracyjne.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1157 wykroczenia na drogach naszego województwa. 954 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 13 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 1018 mandatów, a w 32 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 17 praw jazdy oraz 42 dowody rejestracyjne, 4 pijanych kierowców i 1, który kierował pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych