Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Ørganek wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

dm, KDK 2022-07-10 13:01:00

Tej formacji nie trzeba nikomu przedstawiać! Zespół ØRGANEK z charyzmatycznym liderem Tomaszem Organkiem wystąpi w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

– To z pewnością będzie jeden z najgorętszych koncertów, jakie w tym roku organizujemy w Kozienickim Domu Kultury. Zespół ØRGANEK to stały bywalec największych polskich festiwali. Artyści meldują się na takich imprezach jak choćby Pol’and’Rock, Opene’er, Orange Festival czy Męskie Granie. W Kozienicach spotkamy się oczywiście w bardziej kameralnym gronie. Myślę, że to nie lada gratka dla miłośników dobrej muzyki – zapowiada Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród. Jest on m.in. Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W 2019 roku zadebiutował jako prozaik bestselerową powieścią „Teoria Opanowywania Trwogi”. W 2022 roku uznany przez magazyn Newsweek za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Polaków w kategorii popkultura. W tym samym roku reprezentował Polskę na EXPO 2020 w Dubaju.

– Do tej pory zespół wydał cztery długogrające płyty, a każda z nich nominowana była do Fryderyków. Wydana w 2016 roku „Czarna Madonna” zgarnęła trzy statuetki, w kategoriach: Album Roku Rock, Piosenka Roku, Produkcja Muzyczna Roku. Przez dwa lata zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych tego projektu. Dyrektorem muzycznym obu edycji 2016 i 2017 był właśnie Tomasz Organek – dodaje Elwira Kozłowska.

W skład zespołu wchodzą: Tomasz Organek (gitara, śpiew), Adam Staszewski (bas), Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), Robert Markiewicz (perkusja). Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria, Holandia, Norwegia, Czechy).

Kup bilety

Koncert odbędzie się w czwartek, 6 października, o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 28 czerwca.

Te będą dostępnie w cenie 76 zł w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Uwaga: w dniach 28 lipca – 15 sierpnia kasy KDK będą nieczynne (w tych dniach wyłącznie sprzedaż on-line).

Szczegółowe informacje dostępne są na www.dkkozienice.pl. Na koncert zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.


UWAGA! Planowany pierwotnie na 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 Koncert Zespołu ØRGANEK został przełożony na 15 grudnia 2022 r. (czwartek) na godz. 18.00.

Bilety zakupione na pierwotny koncert zachowują ważność lub podlegają zwrotowi w miejscu zakupu, w terminie do 14 dni od ogłoszenia informacji o zmianie daty koncertu, tj. do dnia 22 lipca 2022 r.

Przepraszamy za zmianę.

Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl

Szczegóły na stronie: https://www.dkkozienice.pl/index.php?id=10527

Organizatorzy

Komentarze naszych czytelników

  • www

    2022-11-29 09:42:38

    smęty

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych