Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Nowy rozkład jazdy pociągów PKP

dm, PKP 2023-03-12 13:48:00

12 marca wchodzą w życie zmiany w rozkładzie jazdy pociągów - poinformował zarządca infrastruktury kolejowej, spółka PKP PLK. Pociągi wrócą na część modernizowanych tras, na innych remonty wymagają zmiany rozkładu i wprowadzenia komunikacji zastępczej.

Na obszarze Warszawskiego Węzła Kolejowego linia z Radomia zyska bezpośrednie połączenie z linią obwodową. Skrócony ma zostać czas jazdy między Warszawą a Lublinem, na odcinku Otwock-Lublin Główny zakończył się proces certyfikacji.

12 marca pociągi pojadą po nowym wiadukcie kolejowym wybudowanym w ramach inwestycji na Warszawie Zachodniej. Obiekt umożliwi bezpośrednie połączenie linii radomskiej z linią obwodową. Zapewnione zostaną sprawne połączenia między Radomiem, Warką i Piasecznem a Modlinem, Legionowem i Wieliszewem.

Na zmodernizowanej trasie Otwock-Lublin Główny zakończył się proces certyfikacji dla urządzeń srk. Pozwoli to na podniesienie prędkości przejazdu pociągów do 160 km/h. Dzięki temu skróci się czas przejazdu między Lublinem a Warszawą o około 20 min.

Warszawę z Krakowem połączy dodatkowo pociąg IC Kinga, który zostanie uruchomiony od maja bieżącego roku i uzupełni siatkę połączeń, zapewniając cykliczność kursowania pociągów na tej trasie. Będzie kursował codziennie, a po drodze zatrzyma się między innymi w Radomiu i Kielcach. Z Warszawy pociąg wyjedzie ok. godz. 10:30, z kolei powrót do stolicy został zaplanowany ok. godz. 17:50. Połączenie będzie obsługiwane nowoczesnym elektrycznym zespołem trakcyjnym ED160 FLIRT, na pokładzie którego będzie klimatyzacja i udogodnienie dla podróżnych z niepełnosprawnościami, rowerzystów czy rodzin dziećmi. Także od maja krakowianie zyskają dodatkową możliwość dojazdu do Bydgoszczy, a to dzięki wydłużeniu relacji pociągu IC Kazimierz kursującemu  z i do Łodzi Fabrycznej.

Komentarze naszych czytelników

  • TVP info live

    2023-03-12 14:03:53

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje. 

  • TVP info live Sam domierz

    2023-03-12 14:04:32

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje. 

  • TVP info live SanDom ierz

    2023-03-12 14:05:14

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje. 

  • TVP info live SanDom ierz się urwa produkuje

    2023-03-12 14:06:07

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje. 

  • TVP info live SanDom ierz się urwa produkuje .

    2023-03-12 14:06:49

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje.  Urwa urwie łba nie urwie 

  • TVP info live SanDom ierz się urwa produkuje ..

    2023-03-12 14:06:54

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje.  Urwa urwie łba nie urwie 

  • TVP info live SanDom ierz się urwa produkuje ...

    2023-03-12 14:07:26

    Konduktorzy łaskawy byle tylko nie do PiSu do Krakowa i Warszawy.  Brocha z Brzeszczy wrzeszczy. Zwyciężymy zwyciężymy zwy ciążymy. I zaszła z Bochenkiem w ciążę. WymaChuje łapkami i całą salę sportową mami. Jeszcze brochy swojej nie pokazuje.  Urwa urwie łba nie urwie . 

  • Cykliczne pod spódnicą

    2023-03-12 14:23:30

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie. 

  • Okresowo pod spódnicą

    2023-03-12 14:24:20

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie.  Orgazm ma bezobjawowy. 

  • Okresowo pod spódnicą z Carycą

    2023-03-12 14:26:48

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie.  Orgazm ma bezobjawowy.  Szczytowała na miesięcznicy i podczas wypadku samochodowego na tylnym siedzeniu. Też będzie siedziała w celi +

  • Okresowo pod spódnicą z Carycą !

    2023-03-12 14:27:30

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie.  Orgazm ma bezobjawowy.  Szczytowała na miesięcznicy i podczas wypadku samochodowego na tylnym siedzeniu. Też będzie siedziała w celi + ich przyszłość 

  • Okresowo pod spódnicą z Carycą ! Na stacji

    2023-03-12 14:28:37

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie.  Orgazm ma bezobjawowy.  Szczytowała na miesięcznicy i podczas wypadku samochodowego na tylnym siedzeniu. Też będzie siedziała w celi + ich przyszłość  mają pociąg do burdelu i złodziejstwa 

  • pod spódnicą z Carycą ! Na stacji Brzeszcze

    2023-03-12 14:29:50

    Szydło broni własnego interesu . Ma interes w ruchu i ruch w  interesie.  Orgazm ma bezobjawowy.  Szczytowała na miesięcznicy i podczas wypadku samochodowego na tylnym siedzeniu. Też będzie siedziała w celi + ich przyszłość  mają pociąg do burdelu i złodziejstwa 

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 14:38:50

    J+++Ć RYŻEGO,P ed O fili i KOnfidentów.

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 14:38:57

    J+++Ć RYŻEGO,P ed O fili i KOnfidentów

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:08

    J+++Ć RYŻEGO,P ed O fili i KOnfidentów

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:15

    J+++Ć  RYŻEGO,P ed O fili i KOnfidentów

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:22

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili i KOnfidentów

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:26

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:35

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów z TVN

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:41

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów z TVN.

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:46

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z TVN.

  • RUDY.ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:51

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • RUDY. ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:39:59

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • RUDY. ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:40:03

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • RUDY. ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:40:08

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • RUDY. ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:40:15

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • RUDY. ŁAPSKA PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 14:40:20

    J+++Ć  RYŻEGO, P ed O fili  i KOnfidentów  z  TVN.

  • Wiosna

    2023-03-12 14:57:45

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I ***** w ten głupi łeb.

  • Wiosna +

    2023-03-12 14:59:04

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna ++

    2023-03-12 14:59:10

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++

    2023-03-12 14:59:16

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż

    2023-03-12 14:59:25

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela +

    2023-03-12 14:59:40

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż

    2023-03-12 14:59:47

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż tuż

    2023-03-12 14:59:53

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż tuż +

    2023-03-12 15:00:02

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż tuż + celująco

    2023-03-12 15:00:17

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż tuż + celująco +

    2023-03-12 15:00:24

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Wiosna +++ tuż tuż + cela + tuż tuż + celująco ++

    2023-03-12 15:00:30

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska. 

  • Korega tabs

    2023-03-12 15:03:37

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło

     

  • Korega tabs + jagodzianka na kościach

    2023-03-12 15:04:09

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło

     

  • Korega tabs + denaturat na kościach

    2023-03-12 15:04:27

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło

     

  • denaturat na kościach czarna polewka Czarka

    2023-03-12 15:06:40

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło. Smacznego . Mam smaka na pisiaka

     

  • czarna polewka Czarka

    2023-03-12 15:06:49

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło. Smacznego . Mam smaka na pisiaka

     

  • czarna polewka Czarka .

    2023-03-12 15:06:59

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło. Smacznego . Mam smaka na pisiaka

     

  • czarna polewka Czarka . W celi +

    2023-03-12 15:07:11

    Ona tylko już nie swoich ogłupia.  TVP info transmituje i tych niezdecydowanych na swoją modłę przerabia.  Z pozdro Suski mur grabia. Bo grabie grabią tylko do i pod siebie. Wkrótce  cały PiS na grabie w trawie stanie. I j*e *b w ten głupi łeb. Z winy  pół tuska.  Brawa dla TVN24 . Suski na likwidacji tej stacji z Kaczyńskim uzębienie stracił. A tak dobrze już się gryzło. Smacznego . Mam smaka na pisiaka

     

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA.

    2023-03-12 17:33:17

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU.

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:33:29

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU.

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:33:34

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:33:43

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:33:49

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:33:55

    POUBeckie antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:02

    POUBeckie  antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:06

    POUBeckie   antyPOlskie bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:12

    POUBeckie   antyPOlskie  bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:16

    POUBeckie   antyPOlskie   bydło.RYŻY sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:23

    POUBeckie   antyPOlskie   bydło.RYŻY  sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:27

    POUBeckie   antyPOlskie   bydło.RYŻY   sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD PAPIEŻA

    2023-03-12 17:34:31

    POUBeckie   antyPOlskie   bydło.RYŻY    sKOńczy gołą .upą,na czubku brzozy w SMOLEŃSKU

  • Do Kaczeńców

    2023-03-12 19:40:40

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy 

  • Do Kaczeńców zboczeńców

    2023-03-12 19:40:58

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u

    2023-03-12 19:41:08

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u +

    2023-03-12 19:41:28

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u ++

    2023-03-12 19:41:37

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u +++ UBbeków

    2023-03-12 19:42:40

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy . Z solidarną Ziobry 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u +++ UBbeków.

    2023-03-12 19:43:11

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy . Z solidarną Ziobry 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u +++ UBbeków..

    2023-03-12 19:43:20

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy . Z solidarną Ziobry 

  • Do Kaczeńców zboczeńców PRL-u +++ UBbeków...

    2023-03-12 19:43:30

    Nowy Ład. Stary Dziad. JK II robaczywa papierówka. Z nowym rozkładem Polski wyrusza. Niczym Bóg swoich złodziei na inne wyżej płatne stanowiska przenosi. Aż się o POmstę do nieba prosi. PiS da zboczona. A przeszkadza mu jeszcze Brzuska. Pedofile i SBoczeńcy . Z solidarną Ziobry 

  • Do Redakcji

    2023-03-12 20:15:28

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta. 

  • Ja coś czuje

    2023-03-12 20:15:38

    Ze jesienią bedzie kwiiiiiiiiku za korytem co być mialo i uciekło bo POj.e.b.ów narod olał.

  • Do Redakcji pytanie

    2023-03-12 20:16:23

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa.

  • Do Redakcji pytanie na śniadanie

    2023-03-12 20:16:39

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa.

  • Do Redakcji pytanie na śniadanie pytanie

    2023-03-12 20:16:53

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa.

  • Do Redakcji pytanie na śniadanie pytanie !

    2023-03-12 20:17:06

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa.

  • Do Redakcji pytanie na śniadanie pytanie ! !

    2023-03-12 20:17:54

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa. 

  • Do Redakcji pytanie na śniadanie pytanie ! ! !

    2023-03-12 20:18:02

    Suski żołnierz stanu wojennego sztamę z prokuratorem stanu wojennego sędzią trybunału trzyma. Komunistów z TVN u będzie dziad obalał. A gdzie była caryca w 1976, 81, 89 roku. Niech redakcja zapyta.  I jak księdza kapelana pedofila dziś ukrywa. 

  • Papież Franciszek

    2023-03-12 21:05:17

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek +

    2023-03-12 21:05:27

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++

    2023-03-12 21:05:33

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek +++

    2023-03-12 21:05:39

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++++

    2023-03-12 21:05:45

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++++ oni to wszystko ukryją

    2023-03-12 21:06:04

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++++ oni to wszystko ukryją .

    2023-03-12 21:06:29

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++++ oni to wszystko ukryją ..

    2023-03-12 21:06:41

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • Papież Franciszek ++++ oni to wszystko ukryją ...

    2023-03-12 21:06:47

    Dziś na mszy w Katedrze pisióków nie było. Do spowiedzi nie przystąpili. Do komunii świętej nie przystąpili.  Ale wieńce i wiązanki pod pomnikiem Debile i Dewoty złożyli i nawet się POmodlili. Świeczek nie zapali.  Jutro w radzie to wszystko nawet przegłosują. 

  • ŁYSY

    2023-03-12 22:19:02

    Czeszę się bardzo, że nieinteresuje  mnie polityka 

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 23:41:42

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN 

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 23:42:23

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW.

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-12 23:42:28

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY.ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:42:35

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:42:46

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:42:56

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:43:02

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:43:10

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:43:16

    J+++Ć RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:43:24

    J+++Ć  RYŻEGO i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • RUDY. ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-12 23:43:30

    J+++Ć  RYŻEGO  i KOnfidentów z TVN kapujących na POLAKÓW

  • I przegłosowali Franciszka

    2023-03-13 02:21:17

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka.

    2023-03-13 02:21:26

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka..

    2023-03-13 02:21:32

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka...

    2023-03-13 02:21:38

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka....

    2023-03-13 02:21:44

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka.....

    2023-03-13 02:21:50

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka......

    2023-03-13 02:21:55

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka.......

    2023-03-13 02:22:00

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka........

    2023-03-13 02:22:04

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka.........

    2023-03-13 02:22:09

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka..........

    2023-03-13 02:22:14

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka...........

    2023-03-13 02:22:19

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka............

    2023-03-13 02:22:24

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka.............

    2023-03-13 02:22:31

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka..............

    2023-03-13 02:22:37

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka...............

    2023-03-13 02:22:41

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • I przegłosowali Franciszka................

    2023-03-13 02:22:46

    RADOM to PiS i ten cały ogólnoświatowy oświecony  z partią Ziobry ma większa wiedze co się działo w Watykanie od   pierwszego papieża obecnego Franciszka

  • RUDY (PO).ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-13 09:47:47

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN.

  • RUDY (PO).ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA

    2023-03-13 09:47:57

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO).ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:05

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO).ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:11

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO). ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:20

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO). ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:25

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO). ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:30

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO). ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:39

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

  • RUDY (PO). ŁAPY PRECZ OD JANA PAWŁA.

    2023-03-13 09:48:46

    J+++Ć RYŻEGO (PO),P ed O fili i KOnfidentów z TVN

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych