Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Nowe boisko wielofunkcyjne przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

dm, radompowiat.pl 2022-03-28 11:01:00

Nowe wielofunkcyjne boisko powstało przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy. Jest przystosowane do uprawiania wielu dyscyplin sportowych: siatkówki, koszykówki, mini-futbolu, piłki ręcznej, tenisa ziemnego.

Z wychowankami ośrodka spotkał się starosta Waldemar Trelka, któremu towarzyszyli przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Murawski, wicestarosta Krzysztof Kozera oraz dyrektor MOW w Wierzbicy Agnieszka Ankurowska. Wspólnie otworzyli nowy obiekt, który na pewno przyda się dziewczętom. Będą mogły teraz rozwijać swoje sportowe pasje.

Budowa boiska szkolnego wielofunkcyjnego wraz z ogrodzeniem przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy została zrealizowana przy pomocy środków pochodzących z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”. Powiat Radomski otrzymał dofinansowania na to zadanie 120 tysięcy złotych. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 336 410 zł, z czego 216.410 zł to środki własne.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych