Około godz. 10.15 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej autobus relacji Warszawa – Tarnobrzeg. Kierującym okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Mężczyznę poddano badaniu alkomatem, który wykazał 0,28 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy uniemożliwiając kontynuowanie podróży. W autobusie jechało trzydziestu pasażerów.
W czwartek (25.07) policjanci ze zwoleńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu przeprowadzili działania ukierunkowane na kontrolę transportu drogowego przez przewoźników krajowych i zagranicznych.
Celem działań było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. W czasie prowadzonych działań funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na stan techniczny pojazdów, czasu pracy oraz stan trzeźwości kierowców.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? DOŁĄCZ DO NAS FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Nietrzeźwy kierowca przewoził 30 pasażerów!
W czwartek (25 lipca) w miejscowości Sycyna, na drodze krajowej 79, policjanci zatrzymali kierowcę autobusu, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu przewoził trzydziestu pasażerów. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i udaremnili mu dalszą jazdę.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

''Sondowanie pola literackiego''. 10 lat Nagrody Gombrowicza
![Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58173/3fc776932de81393ab8038a2662ffb0d-310-180.jpeg)
Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]

Ratownicy medyczni uczyli się technik samoobrony

Bez hamulców - jazda bez trzymanki

ZUS: do 20 maja czas na rozliczenie składki zdrowotnej
