Wtorek 9 sierpnia
Romualda, Romana, Ireny
RADOM aktualna pogoda

Nieodpowiedzialny ojciec za kierownicą. Bez uprawnień, ale z pięciorgiem dzieci

dm, KWP 2022-06-26 08:52:00

Mieszkaniec powiatu radomskiego jechał vauxhallem astrą w miejscowości Pawliczka mając na liczniku 75 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania i nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Ponadto przewoził na tylnej kanapie pięcioro dzieci bez fotelika.

W Pawliczce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Lipska zatrzymali do kontroli kierującego vauxhallem. Powodem kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości o 25 km/h w rejonie przejścia dla pieszych przez 27-latka. Mężczyzna nie posiadał także zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierujący przewoził o dwie osoby więcej niż określał to dowód rejestracyjny pojazdu. 

Jak się okazało, na tylnej kanapie pojazdu znajdowało się pięcioro dzieci i żadne z nich również nie posiadało zapiętych pasów bezpieczeństwa, ani też żadne z nich nie korzystało z fotelika ochronnego. W trakcie sprawdzenia go w policyjnych systemach okazało się ponadto, że mieszkaniec gminy Radomia nie posiada uprawnień do kierowania samochodem.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za powyższe wykroczenia odpowie przed sądem.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS +++++

    2022-06-27 01:50:28

    Bo to był SŁOIK WALCawski (DUPIARZ).

  • RADOM to PIS +++++

    2022-06-27 03:47:01

    PREZES LOT (PIS) RAFAŁ MILCZARSKI Z RADOMIA.WY POwiatowe kmiotki.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych