Do zdarzenia doszło w kwietniu w Stanisławowie, w gminie Odrzywół. Sprawcy skradli z posesji dwa ciągniki m-ki Ursus C-360 i C 330, wóz konny z zaczepem ciągnikowym i beczki z olejem napędowym. W wyniku pracy przysuskich kryminalnych w czwartek zatrzymano trzech mężczyzn, w wieku 42 i 46 lat -mieszkańców powiatu grójeckiego oraz mieszkańca powiatu opoczyńskiego, w wieku 38 lat.
Funkcjonariusze odzyskali jeden z ciągników oraz inne skradzione przedmioty o łącznej wartości ponad 35 tysięcy złotych.
W miniony piątek zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży mienia i pomocy w ukryciu skradzionych przedmiotów. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.
Kradli ... ciągniki rolnicze
Trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie mężczyźni, których zatrzymali przysuscy policjanci. 42, 46 i 38-latek są podejrzani o kradzież ciągników rolniczych.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Będą wspólne projekty badawcze Łukasiewicz ITEE i Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu
Radny Dariusz Wójcik skazany za domniemany cytat z Winstona Churchilla
Kierowcy, uwaga na sarny! Tylko dziś dwa zderzenia z dzikimi zwierzętami
Nowoczesny styl życia w mieście - jakie nawyki zyskują popularność?
Pokaźna ilość mefedronu i amfetaminy na handel znaleziona u Radomianina