Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Koperta Życia dla mieszkańców Powiatu Radomskiego

dm, radompowiat.pl 2021-08-22 10:49:00

Istotą programu jest zapewnienie osobom po 65. roku życia, a także osobom, które nie ukończyły 65. roku życia, ale borykają się z chorobami przewlekłymi, niepełnosprawnością i zamieszkują samotnie, wsparcia w sytuacji wystąpienia zagrożenia ich zdrowia i życia. Priorytetem "Kopery Życia" - obok bezpieczeństwa -  jest zapewnienie właściwej i szybkiej diagnozy podczas udzielania pomocy przez służby medyczne.

"Koperta Życia" znajdująca się w domu pacjenta, który samodzielnie nie może udzielić wyczerpujących informacji na temat swojego stanu zdrowia. będzie nieocenioną pomocą dla służb medycznych. Zapewni nie tylko niezbędne informacje o stanie zdrowia, chorobach i przyjmowanych lekach, ale również przyspieszy wszelkie działania ratujące zdrowie i życie.

Pakiety dostępne są w Starostwie Powiatowym w Radomiu w ramach realizowanego przez Powiat Radomski programu "Koperta Życia". Udział w Programie jest bezpłatny i dobrowolny, a warunkiem przystąpienia jest wypełnienie wniosku o wydanie pakietu.

Więcej informacji o programie można uzyskać w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7, tel. 48 365 58 01 wew. 183., pok. 233 lub aplusa@spradom.eu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych