Piątek 27 stycznia
Angeliki, Przybysława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Grupa ''Speed'' w akcji. Ponad 1200 wykroczeń

dm, KWP 2021-12-01 08:19:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1205 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 965 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 1082 mandaty, a w 11 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 12 praw jazdy oraz 36 dowodów rejestracyjnych.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1205 wykroczeń na drogach naszego województwa. 965 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 12 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 1082 mandaty, a w 11 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 12 praw jazdy oraz 36 dowodów rejestracyjnych, 1 pijanego kierowcę i 5, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych