Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Grupa ''Speed'' w akcji. Ponad 1000 wykroczeń

dm, KWP 2022-06-29 08:43:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1017 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 838 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 904 mandaty, a w 25 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 13 praw jazdy oraz 28 dowodów rejestracyjnych.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1017 wykroczeń na drogach naszego województwa. 838 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 12 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 904 mandaty, a w 25 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 13 praw jazdy oraz 28 dowodów rejestracyjnych, 6 pijanych kierowców i 2, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych