Piątek 21 czerwca
Alicji, Alojzego, Rudolfa
RADOM aktualna pogoda

Groził sąsiadom tasakiem i pałką

dm, KWP 2024-03-27 13:42:01

Na cztery tygodnie trafił do aresztu mężczyzna, który został zatrzymany przez grójeckich policjantów bezpośrednio po tym, jak groził sąsiadom pozbawieniem życia. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Grójcu. Z powodu nieporozumień sąsiedzkich 49-letni mężczyzna groził sąsiadom pozbawieniem życia tasakiem i drewnianą pałką.

W tym czasie służbę na terenie Grójca pełnił patrol Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego grójeckiej komendy, w tym przewodnik psa służbowego wraz ze swoim "czworonożnym funkcjonariuszem". Policjanci zaalarmowani o niebezpiecznej sytuacji przez mieszkańców, natychmiast udali się we wskazane miejsce, zatrzymali i obezwładnili uciekającego napastnika, który tasak ukrył przed policjantami w bieliźnie. 

Sprawca zdarzenia został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. W minioną sobotę po postawieniu prokuratorskich zarzutów, sąd podjął decyzję o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny. Mieszkaniec Grójca zbliżające się Święta Wielkanocne spędzi w areszcie. 

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych