Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Parlamentarzyści PiS komentują przekierowanie środków na ul. Wolanowską

dm 2023-12-05 14:23:00

Poniżej publikujemy w całości komunikat parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej dotyczący przekierowania środków z programu Polski Ład z ulicy Warszawskiej na ulicę Wolanowską.

"Dziś – 05.12.2023 r. – przed południem, po zakończonej Radzie Ministrów – Pan Minister Andrzej Kosztowniak – Minister Finansów otrzymał informację od Pani Minister Izabeli Antos z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dotyczącą pozytywnego rozpatrzenia wniosku o przeniesienie środków z remontu ulicy Warszawskiej na ulicę Wolanowską w ramach programu „Polski Ład” przez Premiera Mateusza Morawieckiego.

Jako Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Radomskiej bardzo się cieszymy, że nasze starania przyniosły oczekiwany efekt i udało się przekierować te środki na tę inwestycję. Mamy ogromną nadzieję, że zostaną one przez władze naszego Miasta dobrze spożytkowane, a co za tym idzie przetarg, a następnie prace na budowie nowej ulicy Wolanowskiej rozpoczną się niezwłocznie.

Jednocześnie jesteśmy wdzięczni Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za przychylenie się do naszych próśb oraz pozytywne rozpatrzenie tego wniosku.

Posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Radomskiej"

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych