Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Radomka z kolejną porażką

dm 2022-12-05 15:53:00

W pojedynku 6. kolejki Tauron Ligi siatkarki Moya Radomki Lotnisko Warszawa-Radom przegrały na własnym parkiecie 2:3 z beniaminkiem rozgrywek, Roleski Grupa Azoty Tarnów. Dla naszego zespołu to już czwarta porażka w tym sezonie.

autor: Tauron Liga

Podopieczne Błażeja Krzyształowicza, choć nie bez problemów, to prowadziły już w tym meczu 2:0 w setach i wydawało się, że wszystko zakończy się w trzech partiach. Nic bardziej mylnego. Radomka miała piłkę meczową, prowadziła 29:28, ale jednak to ekipa z Tarnowa triumfowała 31:29, doprowadziła do czwartego seta, a później zwyciężyła jeszcze dwie partie i ostatecznie to siatkarki Roleski Grupa Azoty cieszyły się z wygranej...

W następnej kolejce radomianki zagrają na wyjeździe z BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Mecz zaplanowano na piątek (9 grudnia) na godz. 20:30.

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom - Roleski Grupa Azoty Tarnów 2:3 (25:22, 25:21, 29:31, 23:25, 13:15)

Radomka: Samara 14, Świrad 14, Bugg 4, Yilmaz 26, Murek 18, Łukasik 9, Strasz (libero) oraz Jasek 4, Biała, Zaborowska.

Tarnów: Marcyniuk 29, Łyczakowska 3, Gerasymowa 7, Świstek 15, Ponikowska 12, Kowalska 25, Pawłowska (libero) oraz Szczepańska, Szumera 4, Lukić, Rybak.

MVP: Katarzyna Marcyniuk (Tarnów).