Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Nadzwyczajne walne w Broni

ts, Broń Radom 2011-09-05 16:56:00

Zarząd Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom informuje, że 21 września 2011 r. o godz.18.00 w sali MOSiR w Radomiu odbędzie się nadzwyczajne walne zebranie członków Stowarzyszenia Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom. Władze Broni zapraszają  wszystkich członków Klubu, a także zachęcają nowe osoby do wstąpienia do stowarzyszenia, w ramach którego działają wszystkie drużyny Broni.

Podczas walnego zebrania zostaną wybrane władze klubu, zostanie podsumowana mijjąca kadencja władz, będzie też miejsca na dyskusję i ustalenia dotyczące przyszłej działalności Broni. Konieczne będą także pewne zmiany w statucie, które może wprowadzić jedynie walne zebranie.  Nie zabraknie przy tym akcentów jubileuszowych - czytamy na stronie www.bronradom.pl .

Działacze Broni namawiają też chętnych do zostania członkiem klubu. Oto wystaowane przez nich zaproszenie:

Stowarzyszenie Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom jest organizacją w ramach której działają wszystkie drużyny Broni Radom. Do stowarzyszenia należą osoby, które swoją pracą i zaangażowaniem chcą wspierać Klub, a także współdecydować o kierunkach jego działalności i rozwoju.

Zapraszamy do wstąpienia do stowarzyszenia wszystkich sympatyków, kibiców, rodziców zawodników trenujących w Broni, osoby, które chcą wspierać Klub - zarówno materialnie, jak i poświęcanym czasem, działalnością w ramach swoich zdolności  potrzeb Broni.

Aby zostać członkiem stowarzyszenia należy złożyć deklarację członkowską, którą można otrzymać w sekretariacie klubu (II piętro części administracyjnej hali MOSiR), lub pobrać ze strony www.bronradom.pl – dział „ Wstąp do nas”- " nowa deklaracja członkowska". Wszelkich informacji na temat możliwości wstąpienia do stowarzyszenia udziela sekretariat klubu: tel. 48 385-10-01. mail: klub@bronradom.pl . Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego stowarzyszenia.  Zarząd RKP 1926 Broń Radom

PS. Wkrótce na naszej stronie zostaną zamieszczone artykuły dotyczące zapraszające do dyskusji i dzielenia się pomysłami na temat działalności klubu i jego przyszłości

Źródło: www.bronradom.pl .

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych