Wtorek 24 maja
Joanny, Marii, Zuzanny
RADOM aktualna pogoda

Będzie walne w Broni. Zamiast o awans - o utrzymanie?

mn 2011-08-19 11:41:00

Zarząd Radomskiego Klubu Piłkarskiego 1926 Broń Radom podjął decyzję o zwołaniu walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego - informuje portal klubu.

Na razie termin walnego zebranaia sprawozdawczo-wyborczego nie został jeszcze ustalony. Po udanym dla klubu sezonie, w którym drużyna seniorów nieoczekiwanie walczyła o awans do II ligi, by w końcówce ulec Pogoni Siedlce, teraz Broń przeżywa ogromne trudności. Decyzja władz Radomia o drastycznym obcięciu stypendiów sportowych dla futbolistów spowodowała, że z Broni odeszła duża grupa doświadczonych zawodników, ktorzy stanowili trzon zespołu. Prezes Artur Piechowicz nie ukrywa rozgoryczenia, ale robi dobrą minę do złej gry. Do zespołu wprowadzono kilku zdolnych juniorów, jendak w zgodnej opinii obserwatorów na razie zdobywać oni będą doświadczenie na tym szczeblu rozgrywek, a sam zespół zamiast o awans walczyć będzie raczej o utrzymanie. Tym bardziej, że kadra zespołu robi się coraz węższa, gdyż klub oposzczają z różnych przyczyn kolejni zawodnicy. W klubie starają sie nie załamywać rąk, ale przy tak mocno zmniejszonej pomocy miasta i braku sponsora strategicznego perpsektywyjego  rozwoju są teraz praktycznie żadne.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych