Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii
RADOM aktualna pogoda

Praca za ponad 2 tys. na miesiąc

dm, PUP Radom 2016-01-22 09:15:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu organizuje giełdę pracy dla pracodawcy Auchan Polska Sp. z o.o. Jest szansa na zarobek nawet 2 tysięcy zł na miesiąc.

Giełda rozpocznie się 25 stycznia o godz. 10:00 w pokoju nr 221 w PUP w Radomiu. Auchan zatrudni osoby na stanowisko: kasjer.

Wymagania:

* możliwość przyuczenia

Zakres obowiązków:

* obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o porządek na dziale i magazynie

Pracodawca oferuje:

* umowę o pracę po okresie próbnym;
* dwie zmiany (8-16; 14-22);
* wynagrodzenie: 2270 zł brutto;
* miejsce pracy: Auchan, Warszawa-Janki, ul. Mszczonowska 3;
* zapewniony dojazd do miejsca pracy.

CV można wysyłać na adres e-mail: a.dolecka@auchan.pl lub kontakt tel. 22 735 86 59 lub 735 86 16.

Więcej ofert pracy z Radomia znajdziesz tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu