Czwartek 28 marca
Anieli, Renaty, Kastora
RADOM aktualna pogoda

Praca w Radom24.pl [OGŁOSZENIE]

R24 2015-10-06 23:01:00

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego...

Praca w naszej firmie to szansa na wszechstronny rozwój zawodowy i atrakcyjne zarobki.

Poszukujemy:

- osób potrafiących pracować z pasją, dyspozycyjnych i kreatywnych, z miłą aparycją,

- absolwentów wyższych uczelni (minimum licencjat),

- kandydatów mających choćby skromne doświadczenie zawodowe, choć nie będzie ono niezbędnym warunkiem rozpoczęcia współpracy.

Obowiązki:

- sprzedaż powierzchni reklamowych,

- pozyskiwanie nowych klientów,

- utrzymywanie efektywnych kontaktów z reklamodawcami,

- systematyczne raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w rozwijającej się firmie medialnej (po okresie próbnym stała umowa),

- płacę adekwatną do rezultatów pracy - wysoka prowizja,

- pracę w młodym zespole pod okiem doświadczonych szefów,

- możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

CV proszę wysyłać na adres mailowy: reklama@radom24.pl. W tytule e-maila prosimy o dopisek: Rekrutacja.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu