Czwartek 18 kwietnia
Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława
RADOM aktualna pogoda

55 miejsc pracy. Sprawdź ofertę

rc 2014-11-13 12:00:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że w czwartek 14 listopada od godz. 10 w pokoju 221 (Klub Pracy) odbędzie się Giełda Pracy.

Firma Gruppo Trade Service Polska oferuje 55 miejsc pracy na stanowisko inwentaryzatora.

Wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność.

Pracodawca oferuje: umowa zlecenie (pełny wymiar; trzy zmiany – przeważnie noce), wynagrodzenie: 1680 zł brutto, miejsce pracy: Warszawa, pracodawca zapewnia własny transport.

Zakres obowiązków: ewidencja stanu magazynu oraz sklepu, sporządzanie planu inwentaryzacji, wykładanie towaru oraz dbanie o czystość.

Szczegółowe informacje i zapis  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomiu w pok. 134 i 133.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych