Poniedziałek 30 stycznia
Macieja, Martyny, Teofila
RADOM aktualna pogoda

RCS. Trzy osoby zatrzymane ws. budowy hali i stadionu!

dm, KWP 2021-11-16 15:17:00

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu, wykonując czynności w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie - w sprawie nieprawidłowości przy budowie stadionu i hali - zatrzymali pierwsze osoby.

Jak z kolei poinformowała Gazeta Wyborcza, jednym z zatrzymanych jest prezes firmy Rosa-Bud

Funkcjonariusze z Radomia pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości na szkodę MOSiR w Radomiu, w ramach realizacji inwestycji związanej z budową hali i stadionu przy ul. Struga.

Postępowanie trwa od 2019 roku, a zebrany dotychczas materiał pozwolił na pierwsze zatrzymania. Na polecenie prokuratora, policjanci zatrzymali 2 mężczyzn w wieku 62 i 51 lat oraz kobietę w wieku 36 lat na terenie miasta i powiatu radomskiego. Przeszukano zajmowane przez nich pomieszczenia. Osoby te miały bezpośredni związek z wykonywanymi pracami budowlanymi.

Po zatrzymaniu przewiezieni zostali do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, gdzie wykonywane są z nimi czynności procesowe.

Jak z kolei poinformowała Gazeta Wyborcza, jednym z zatrzymanych jest prezes firmy Rosa-Bud.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych