Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Radomscy uczniowie biorą udział w międzynarodowym projekcie

dm 2021-06-11 10:30:00

Radomska młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu, mimo pandemii, wciąż stawia sobie nowe cele i korzystając z możliwości realizacji projektu Ponadnarodowej Mobilności Uczniów realizuje projekt „Świadomy obywatel świata” finansowany ze środków Unii Europejskiej.

W dniach 12 - 18.06.2021 r. grupa młodzieży z klas ósmych wraz z opiekunami Szkolnego Koła Europejskiego będzie uczestniczyła w zajęciach lekcyjnych w Scoala Gimnaziala nr 117 w Bukareszcie! Warto wiedzieć, że jednym z celów przedsięwzięcia jest zdobycie umiejętności praktycznego nabywania wiedzy nie tylko z podręczników, ale również poprzez obserwację, zajęcia praktyczne, rozmowy z rówieśnikami oraz doświadczenia osobiste. Ponadto uczestnictwo w zajęciach formalnych i nieformalnych dla wielu młodych ludzi jest szansą na przełamanie nieśmiałości, otwarcie się na innych, nabycie wiadomości w sposób oryginalny i nietypowy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych