Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Poszukiwany listami gończymi zatrzymany

dm, KWP 2021-10-20 11:10:00

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Dodatkowo mężczyzna kierował samochodem pomimo sądowego zakazu.

47-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną zostały wystawione dwa listy gończe, za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz sutenerstwo. Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na drodze S7 do kontroli pojazd. Z ich informacji wynikało, że podróżuje nim osoba poszukiwana. Wszystko się potwierdziło.

Mężczyzna ma zaległą karę pozbawienia wolności, w sumie blisko 4 lata. Dodatkowo kierował pojazdem mając orzeczony sądowy zakaz kierowania. 47-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a następnie został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych