Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Patryk Fajdek nowym wicewojewodą mazowieckim

dm 2024-01-18 08:36:01

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał wicewojewodów mazowieckich. Stanowisko I wicewojewody objął Robert Sitnik. Z kolei na stanowisko II wicewojewody został powołany Patryk Fajdek, wiceprzewodniczący Nowej Lewicy w Radomiu. Nowym wicewojewodom powołania wręczył wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski.

Patryk Fajdek wraz z Mariuszem Frankowskim

Robert Sitnik jako wieloletni przedsiębiorca zdobył doświadczenie w organizacji i zarządzaniu zespołem ludzi, a także praktyczną wiedzę w zakresie negocjacji, prawa podatkowego i marketingu. Ostatnie lata poświęcił na aktywność społeczno-polityczną. Organizował i brał udział w wielu akcjach społecznych, charytatywnych  i proekologicznych. Robert Sitnik jest absolwentem Wydziału Ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Patryk Fajdek był ekspertem ds. mikropoświadczeń w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie, w którym specjalizował się w projektowaniu innowacji w edukacji. Przed zaangażowaniem w Instytucie, związany był z Kancelarią Senatu RP, gdzie pracował u boku jednego z Wicemarszałków. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych