Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Odsłonięto pamiątkową tablicę ku czci zasłużonego obywatela Radomia [ZDJĘCIA]

dm, UM Radom 2016-04-19 14:00:00

Pamiątkową tablicę poświęconą Tadeuszowi Wydrze odsłonięto w poniedziałek w Urzędzie Miejskim. Inicjatorami wmurowania tablicy byli jego najbliżsi współpracownicy i przyjaciele.

Foto: Radom.pl

Tadeusz Wydra był radomskim samorządowcem, dyrektorem Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu i dyrektorem w Ministerstwie Finansów. Jemu Radom zawdzięcza m.in. Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów na Wośnikach.

- Tadeusz Wydra stanowił wzór etycznego, profesjonalnego postępowania urzędnika Rzeczpospolitej Polskiej. Cieszył się nieskazitelną opinią osoby niezwykle kompetentnej, przyczyniając się do ugruntowania i wzrostu autorytetu służby cywilnej oraz zaufania społecznego do organów państwa. Należy do grona obywateli najbardziej zasłużonych dla współczesnego rozwoju miasta Radomia – przypomniał prezydent Radosław Witkowski.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych