Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Nowy plac zabaw na Południu

dm 2021-09-04 14:00:00

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 na Południu mogą już korzystać z nowego placu zabaw. To kolejna inwestycja zrealizowana w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

Foto: UM Radom

- Oczywiście, nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całej społeczności szkolnej, która projekt zgłosiła i go promowała. Mam nadzieję, że nowy plac zabaw będzie dobrze służył nie tylko uczniom PSP nr 17, ale także mieszkańcom osiedla Południe - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Plac zabaw posiada bezpieczną, syntetyczną nawierzchnię, na której znalazły się m.in. trzywieżowy zestaw zabawowy, sześcian gimnastyczny czy huśtawki. Powstał także teren do gry w badmintona. Całość jest oświetlona lampami typu LED. Zostały także ustawione nowe ławki i zamontowane piłkochwyty. Wykonawca zagospodarował też teren wokół placu zabaw, m.in. ułożył chodniki.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych