Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Lokalizację autobusów można teraz sprawdzać tylko na interaktywnej mapie

dm, MZDiK 2021-06-20 11:40:00

Aplikacja myBus, umożliwiająca sprawdzanie lokalizacji poszczególnych autobusów miejskich, chwilowo nie działa. Spowodowane to było pracami dostawcy internetu, w wyniku których zmienił się numer IP. Do czasu przywrócenia funkcjonowania aplikacji bieżące czasy przyjazdów można sprawdzać na mapie pod adresem: rkm.mzdik.radom.pl - informuje miejska spółka.

Po zmianie numeru IP przez dostawcę internetu (sytuacja niezależna od MZDiK!) znowu działa System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, możliwość doładowywania kart przez internet, a także interaktywna mapa sieci komunikacji wraz z wyszukiwarką (rkm.mzdik.radom.pl). Do odwołania nie funkcjonuje natomiast aplikacja myBus, ponieważ jej producent będzie musiał wskutek tej zmiany zaktualizować ją, a potem wystawić dla wszystkich użytkowników nową wersję - do pobrania na smartfony. Przepraszamy pasażerów za niezależne od nas utrudnienia w działaniu aplikacji - czytamy na mzdik.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych