Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Kobieta miała złamaną rękę i nogę. Pomógł dopiero policjant

dm, KWP 2021-06-04 08:35:00

Policjant w czasie wolnym od służby zauważył klęczącą na trawniku osiedlowym kobietę, która miała złamaną rękę i nogę. Inni przechodnie nie reagowali. Funkcjonariusz wezwał pogotowie ratunkowe i wraz z żoną udzielił pierwszej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala.

W poniedziałek dzielnicowy z grójeckiej komendy, mł. asp. Piotr Tomczak, w czasie wolnym od służby, pomiędzy blokami przy ul. Sowińskiego w Radomiu, na trawniku zauważył klęczącą starszą kobietę, która pokazywała ręką, że potrzebuje pomocy. Prawdopodobnie z bólu nie mogła mówić.

Inni przechodnie nie reagowali. Dzielnicowy razem z żoną podbiegli do kobiety i ułożyli ją w pozycji bezpiecznej. Powiadomił też natychmiast pogotowie ratunkowe oraz skontaktował się z rodziną kobiety mieszkającą w pobliskim bloku. Po przyjeździe pogotowia okazało się, że 67-latka podczas spaceru z psem złamała rękę i nogę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych