Poniedziałek 30 stycznia
Macieja, Martyny, Teofila
RADOM aktualna pogoda

Kiermasz Świąteczny - zgłoszenia wystawców

dm, UM Radom 2021-11-16 08:47:00

Do 19 listopada wystawcy mogą wysyłać zgłoszenia do udziału w Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się w dniach 17-19 grudnia na Placu Jagiellońskim w Radomiu.

Kiermasz będzie częścią Jarmarku Świątecznego, podczas którego planowane są koncerty, konkursy, zjazd food tracków i inne atrakcje.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Radomia oraz regulamin kiermaszu i załączniki znajdują się na stronie https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/55879,Nr-29692021-w-sprawie-wprowadzenia-Regulaminu-Kiermaszu-Swiatecznego.html.

Organizator zapewnia wystawcom drewniane stoiska oraz dostęp do prądu (do 4 kW, bez trójfazy). Warunkiem uczestnictwa w Kiermaszu Świątecznym jest zgłoszenie do dnia 19 listopada 2021 roku do godz. 12:00 deklaracji udziału w kiermaszu, stanowiącej Załącznik nr 1 do Regulaminu na adres: kultura@umradom.pl (w temacie maila proszę wpisać „Kiermasz – zgłoszenie”).

Z autorami wybranych ofert organizator skontaktuje się do dnia 23 listopada do godz. 13:00. Preferowana będzie sprzedaż ozdób, rękodzieła, upominków, świątecznych potraw.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych