Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

10-lecie Galerii Słonecznej. Będą liczne atrakcje dla klientów

dm 2021-09-02 08:29:00

Już wkrótce, bo od 6 do 18 września Galeria Słoneczna w Radomiu zapowiedziała huczne obchody 10-lecia! Z tej okazji Klienci mogą liczyć na moc atrakcji, takich jak urodzinowa zabawa z ponad 1500 nagrodami rzeczowymi, wśród których są: parasole, uniwersalne torby, pluszaki, misie i kocyki piknikowe.

Poza nagrodami rzeczowymi, Klienci nagradzani będą podwójnymi biletami na koncert IRA zaplanowany na 17 września, podwójnymi biletami na Urodzinowe Występy Kabaretów: Formacja Chatalet i Łowcy.B , które odbędą się 18 września oraz kartami podarunkowymi Galerii Słonecznej od drobniejszych wartości po nawet 1000 zł i 10 000 zł! Wisienką na torcie będzie... tort urodzinowy w dniu 18 września i profesjonalny pokaz fajerwerków zorganizowany w wieczornej aurze dzień wcześniej! 

W wakacje Galeria Słoneczna wprowadziła płatny parking, który był odpowiedzią na rosnącą liczbę parkujących samochodów pracowników biur i lokali usługowych spoza centrum handlowego. W trosce o Klientów zdecydowano się na wprowadzenie opłat za parkowanie, z tym, że dla osób robiących zakupy w galerii, 3 pierwsze godziny parkowania są bezpłatne, a kolejne 3 godziny można otrzymać w gratisie po okazaniu paragonu z jednego z punktów gastronomicznych lub usługowych. Klienci Multikina również zwolnieni są z opłaty za parking. Tym samym ci, którzy rzeczywiście korzystają z zakupów w galerii, mogą tak zorganizować swój pobyt, aby nie ponosić kosztów parkowania.

Ponadto system rozpoznaje tablice rejestracyjne. Jeśli Klient przebywa na terenie galerii nie dłużej niż 3 godziny, bądź też przedłużył bilet na podstawie paragonu, szlaban otworzy się automatycznie, bez konieczności użycia biletu przy wyjeździe. W obliczu zbliżającej się jesieni oraz okresu przedświątecznego krok, na który już dawno zdecydowało się większość warszawskich galerii i centrów handlowych, wydaje się jak najbardziej zasadny. Przecież My - Klienci chcemy móc znaleźć miejsce do zaparkowania podczas jesienno-zimowych zakupów lub poszukiwania świątecznych prezentów - mówią przedstawiciele Galerii.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych