Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Przywrócenie funkcjonowania przystanku

dm, MZDiK 2021-08-18 08:25:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z wyznaczeniem przez gminę Jedlnia-Letnisko miejsca do zatrzymywania się autobusów, od dnia 18 sierpnia 2021 roku (środa) będzie przywrócone funkcjonowanie przystanku Sadków / Kościół (NŻ) na trasie kursów linii 14.

Przystanek Sadków / Kościół (NŻ), zlokalizowany po zachodniej stronie drogi gminnej - naprzeciwko kościoła Świętego Jana Pawła II (w kierunku pętli Sadków) - zostanie ponownie uruchomiony w lokalizacji zbliżonej do dotychczasowej. Zawieszenie tego przystanku od dnia 13 listopada 2020 roku było spowodowane likwidacją dotychczasowego miejsca do zatrzymywania się autobusów przez zarządcę drogi między Natolinem a Sadkowem, czyli gminę Jedlnia-Letnisko.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych