Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Zabawa dla całych rodzin w Resursie. Wracają Bajkowe Niedziele

dm 2023-09-14 14:59:00

Po wakacyjnej przerwie do Resursy Obywatelskiej wracają Bajkowe Niedziele. Co dwa tygodnie instytucja będzie zapraszać całe rodziny do wspólnej zabawy. Na początek zaplanowano koncert „Piosenki Porządne” w wykonaniu popularnej Fionki. Start w niedzielę, 17 września o godz. 11.00.

Na inaugurację nowego sezonu Bajkowych Niedziel w Resursie odbędzie się koncert piosenek, których nie tylko dobrze się słucha, ale świetnie się przy nich tańczy i śpiewa. Przygotowany z dbałością o każdy szczegół: od tekstów i aranżacji, po kostiumy i interakcję z publicznością. Fionka, od kilku lat mieszkająca w Radomiu, jest autorką piosenek dla dzieci, nagrodzonej w tym roku opolską Karolinką w kategorii „Najlepsza piosenka dla dzieci”. W 2022 roku wydała płytę „Piosenki porządne”. Teledyski do piosenek emitowane są w telewizji 4funKIDS i na kanale YouTube: fionka.dzieciom.

Bilety na koncert kosztują 15 zł. Wejściówki dostępne w kasie Resursy oraz online na biletyna.pl.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych