Ten amerykański obraz opowiada o losach Nic i Julesa, pary w średnim wieku, która na przedmieściach Los Angeles wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci - Joni i Lasera. Wszystko wydaje się być w porządku do momentu, w którym Joni kończy 18 lat i zostaje namówiona przez brata do odszukania ich biologicznego ojca. Z wahaniem wykonuje telefon do banku spermy, który łączy ją z Paulem, właścicielem restauracji. Paul okazuje się być chętny do poznania swoich dzieci, o których nigdy nie miał pojęcia. Od kiedy jednak pojawia się w ich życiu, zaczynają się problemy narażające stabilność tej pozornie normalnej rodziny. Projekcje o godz. 12 i 18. Bilet kosztuje 10 zł i można go kupić przed seansem.
Wszystko w porządku
Na „Wszystko w porządku” Lisy Chodolenko zaprasza we środę, 11 maja Klub Dobrego Filmu w Resursie Obywatelskiej.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Rusza wakacyjna Strefa Komfortu w Elektrowni
Otwarty teatr perkusyjny - bezpłatne warsztaty dla tych, którzy chcą rozładować stres
Zmiany personalne w diecezji radomskiej. Sprawdź decyzje biskupa Marka Solarczyka
Otwarcie wystawy „Polski protest 1976” w Radomiu i to w przeddzień uroczystych obchodów
Leśnicy upamiętnili 50. rocznicę Radomskiego Czerwca ’76! Historyczne zdjęcia na budynku