Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Wracają "Niedziele na Rynku"

dm 2024-06-24 10:17:00

Przed nami trzecia edycja wyjątkowych rodzinnych atrakcji na radomskim Rynku. Resursa Obywatelska zaprosi na cztery wakacyjne spotkania, podczas których nie zabraknie darmowych propozycji spędzenia czasu dla całych rodzin. W tym roku "Niedziele na Rynku" przebiegną pod hasłem czterech stron świata. Pierwsze wydarzenie już 30 czerwca w godz. 14.00-19.00.

Co dwa tygodnie (zawsze w niedzielę) radomski Rynek będzie zamieniał się w arenę radości, kreatywności i zabawy dla całych rodzin. To niezwykłe wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy pragną spędzić czas w atmosferze wspólnych odkryć, zabawy i inspirujących spotkań.

Motywem przewodnim Niedziel na Rynku będą tym razem cztery strony świata: północ (30 czerwca), południe (14 lipca), zachód (28 lipca) i wschód (11 sierpnia).

Pierwsza Niedziela na Rynku odbędzie się już 30 czerwca. Jej tematem przewodnim będzie północ. Bogaty program edukacyjny wydarzenia będzie dotyczył ważnych kwestii związanych z ochroną środowiska, dbaniem o przyrodę oraz ze zmianami klimatu.

Wszyscy, którzy odwiedzą radomski Rynek, będą mieli okazję pojeździć na nartach wieloosobowych czy zjechać z dmuchanej skoczni. Zobaczą także spektakl. Wystąpi Teatr Bajaderka, który – za sprawą przedstawienia „Tiki Rafa na krańcu świata” – zabierze widzów w podróż po wszystkich kontynentach. Nie zabraknie również emocjonujących konkursów i radosnych zabaw, które sprawią, że czas spędzony na Niedzieli na Rynku będzie pełen uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych