Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Wieczór kolęd prawosławnych w Resursie

dm 2022-01-14 08:57:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza w piątek, 14 stycznia o godz. 18:30 na "Wieczór Kolęd Prawosławnych" w wykonaniu chóru działającego przy Prawosławnej Katedrze Metropolitalnej w Warszawie.

Chór tworzy młodzież szkół średnich, studenci oraz osoby pracujące. Zespół występuje podczas niedzielnych liturgii, spotkań ekumenicznych oraz najważniejszych uroczystości organizowanych przez Cerkiew. Brał udział w nagraniach studyjnych dla radia i telewizji. Uczestniczył w wielu przeglądach i konkursach, m.in. w XXIV Międzynarodowym Festiwalu Kolęd Wschodniosłowiańskich w Terespolu oraz zeszłorocznym Festiwalu Pieśni Paraliturgicznej w Siemiatyczach.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Kultury Prawosławnej przy Parafii Prawosławnej pw. św. Mikołaja w Radomiu. Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych