Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Wernisaż wystawy "Spójrz w oczy naturze"

2024-06-04 16:06:00

Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu zaprasza w najbliższy czwartek na wernisaż wystawy fotografii Joanny Tuźnik-Poprawskiej i Piotra Poprawskiego pt. "Spójrz w oczy naturze"

Ona prawniczka, on automatyk. On uprawiał kolarstwo, ona pisała wiersze i przeprowadzała wywiady. Połączyły ich pasje i związek małżeński. W każdej wolnej chwili wyjeżdżają w podróże z aparatem, a kiedy nie mogą, oglądają filmy i czytają książki. Pasja do fotografowania i związane z nim odkrywanie cząstki siebie oraz coraz to nowych przekazów w niej zawartych zagościły w ich domu na stałe. Każdy wyjazd czegoś uczy i daje momenty warte uwiecznienia. Są to chwile ulotne jak spotkanie z malutkim chrząszczem w wysokiej trawie. W takiej scenerii już nigdy się nie powtórzą. Dlatego chcą podzielić się z innymi choć namiastką tego, czego doświadczyli patrząc w oczy naturze i poznając jej oblicze.

- Teraz można wspólnie powspominać te fascynujące spotkana - zachęca Ewa Pachniak kierowniczka Wydziału Informacji i Promocji Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu. Wernisaż wystawy fotografii Joanny Tuźnik-Poprawskiej i Piotra Poprawskiego. Wydarzenie zaplanowano w czwartek 6 czerwca 2024 r. o godz. 18.00 w sali 116 w siedzibie biblioteki przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A.

Wstęp wolny. Wystawę można będzie oglądać do 31 sierpnia 2024r w godzinach pracy Biblioteki.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych